•  

    ZAP Handbalvereniging

    Ceresplein 1

    1764 HD  BREEZAND

    tel:0223-521962

     

  • Programma

    DatumVertrektijdAanvangstijdWedstrijdRijders
    4 dec.19:00PSV Handbal DA1 (d) - Z.A.P. DA1 (d)
    4 dec.19:30Z.A.P. DS1 (d) - B&B Healthcare/Hercules DS1 (d)
    5 dec.08:1009:00D.S.O. E1 (g) - Z.A.P. E2 (g)Femm Raven, Yara Engel
    5 dec.09:1510:00D.S.O. D1# (g) - Z.A.P. D2# (g)Nikki de Haan, Sheverinjo Brown, Britt Ruijter
    5 dec.10:30Z.A.P. D1 (g) - D.T.S. '48 D1# (g)
    5 dec.11:00Tornado DS1 (d) - Z.A.P. DS2 (d)
    5 dec.09:3011:00JuRo Unirek/VZV DB2 (d) - Z.A.P. DB1# (d)(reserveshirts meenemen) Annelotte Smiers, Anna de Vries, Anne van Kuijeren, Julia Glasbergen
    5 dec.11:15Z.A.P. E1# (g) - Hugo Girls E1# (g)
    5 dec.12:10Z.A.P. DC1# (d) - DSS DC2# (d)
    5 dec.13:10Z.A.P. DS3 (d) - Tonegido DS2 (d)
    5 dec.14:20Z.A.P. DB2# (d) - Hauwert/Quick DB1# (d)
    5 dec.15:20Z.A.P. DC2# (d) - D.S.O. DC1 (d)
    11 dec.16:2017:30Lacom '91 E1 (g) - Z.A.P. E1# (g)Linsy Berbee, Juul Laghuwitz
    11 dec.19:00Westfriesland/SEW DS2 (d) - Z.A.P. DS1 (d)
    11 dec.17:3019:00Westfriesland/SEW DB2 (d) - Z.A.P. DB2# (d)Sanne de Haan, Alisha van Paridon, Noa Rijkers, Julia Kolb
    12 dec.10:30Z.A.P. E2 (g) - Schagen E2# (g)
    12 dec.09:0011:00KRAS/Volendam DC1 (d) - Z.A.P. DC1# (d)Yenthe Baartman, Kaylin van Gerwen, Julia Schiphof
    12 dec.11:25Z.A.P. DB1# (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2 (d)
    12 dec.10:0511:40DSS D1 (g) - Z.A.P. D1 (g)Tess Dorsman, Estelle Onderwater, Lieke Werf
    12 dec.12:25Z.A.P. D2# (g) - Schagen D1# (g)
    12 dec.13:25Z.A.P. DS2 (d) - Vrone DS1 (d)
    12 dec.14:15Westfriezen DS3 (d) - Z.A.P. DS3 (d)
    12 dec.15:00Z.A.P. DA1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 (d)
    12 dec.16:10Z.A.P. DC2# (d) - Quintes/VVW DC1# (d)
  •  Reserveshirts: Tineke van Teulingen 06-21595424

  • Zap Dames 1

    Dec

    04

    ZAP - B&B Healthcare/Hercules

    aanvang wedstrijd 19:30 uur

    Dec

    11

    Westfriesland/SEW DS2 Z.A.P.

    Aanvang wedstrijd 19:00 uur Eigen vervoer. Vertrek in onderling overleg

    Dec

    18

    Z.A.P. - Hv Quintus

    Aanvang wedstrijd 19:30

    Jan

    08

    DSS DS1 (d) - Z.A.P. DS1 (d)

    Vertrektijd 17:15 uur aanvang wedstrijd 19:30 uur

  • Nu online rechtstreeks bestellen zap trainings kleding, zoals tassen, shorts, sokken, sweaters, trainingsbroeken, trainingsjack, trainingspak.

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    28-11-2021Z.A.P. DB2# (d) - Victoria O DB1 (d)31 - 5
    28-11-2021Hugo Girls DC1 (d) - Z.A.P. DC2# (d)9 - 16
    28-11-2021Z.A.P. DS2 (d) - Geel Zwart DS1 (d)22 - 18
    28-11-2021Z.A.P. DA1 (d) - PCA/Kwiek DA1 (d)22 - 23
    28-11-2021Excelsior '53 DS1 (d) - Z.A.P. DS3 (d)39 - 21
    28-11-2021Z.A.P. DB1# (d) - Leidsche Rijn DB1 (d)11 - 15
    28-11-2021Z.A.P. D2# (g) - Tonegido D1# (g)16 - 8
    27-11-2021M.H.V. '81 DS1 (d) - Z.A.P. DS1 (d)31 - 19
    27-11-2021KSV D1 (d) - Z.A.P. D1 (g)13 - 14
    27-11-2021Westfriesland/SEW DC2 (d) - Z.A.P. DC1# (d)15 - 13
    21-11-2021KRAS/Volendam DB1 (d) - Z.A.P. DB1# (d)
    21-11-2021Niedorp DB1 (d) - Z.A.P. DB2# (d)12 - 21
    21-11-2021Z.A.P. DC2# (d) - Tornado DC1 (d)
    21-11-2021D.T.S. '48 DS1 (d) - Z.A.P. DS2 (d)17 - 26
    21-11-2021Z.A.P. DS3 (d) - Meteoor DS2 (d)21 - 22
    21-11-2021Z.A.P. DC1# (d) - Westsite DC1 (d)22 - 12
    21-11-2021HV Quintus DA1 (d) - Z.A.P. DA1 (d)35 - 14
    20-11-2021Z.A.P. DS1 (d) - Misker/E&O DS1 (d)30 - 26
  • Vrijwilligers rooster.

      datum Wat tijd vanaf  tot   tijd tot wie    
                     
                     
      maandag 29 november 2021 Schoonmaak  sportcomplex #-3 18.30     Anne van Kuijeren Julia Kolb Julia Glasbergen
                     
      zaterdag 4 december 2021 Gastvrouw 18.00 uur tot 21.00 uur Nel vd Sluis    
                     
      zondag 5 december 2021 zaal op/af bouw ouders /verzorgers van.#-2 10.00 uur   16.20 uur Nerina van de Berg Emy Duineveld Lieke van der Werf
      zondag 5 december 2021 Tijdwaarneming #-2 10:15 uur tot 13:10 uur Bakker, D. (Danique) Witte, E. (Emma)  
      zondag 5 december 2021 Tijdwaarneming #-2 13:10 uur tot 15:45 uur Polle, J. (Juul) Scholten, M. (Mirthe)  
      zondag 5 december 2021 Gastvrouw 9.45 uur tot 13.15 uur Wendy/Barry v Haaster    
      zondag 5 december 2021 Gastvrouw 13.15 uur tot 16.45 uur Yvette Davids    
                     
      maandag 6 december 2021 Schoonmaak  sportcomplex #-3 18.30     Yenthe Baartman Anouk de Haan Reggely Noor
                     
      zondag 12 december 2021 zaal op/af bouw ouders /verzorgers van.#-2 10.00 uur   17.10 uur Kee Raven Puck Ruijter Jade van Weelderen
      zondag 12 december 2021 Tijdwaarneming #-2 10:15 uur tot 13:25 uur Kuut, L. (Lise) Visser, M. (Marit)  
      zondag 12 december 2021 Tijdwaarneming #-2 13:25 uur tot 16:15 ur Boer, M. de (Mikki) Dobbe, D. (Danique)  
      zondag 12 december 2021 gastvrouw 9.45 uur tot 13.45 uur Suzan v Kuijeren    
      zondag 12 december 2021 gastvrouw 13.45 uur tot 17.30 uur Carlien Verbruggen    
        Schoonmaak  sportcomplex #-3 18.30     Caro Verheul Puck Langelaan Riekie Singer
                     
      maandag 13 december 2021 Schoonmaak  sportcomplex #-3 18.30     Anouk Glas Bojoura Appelman Noa van Dijk
                     
      zaterdag 18 december2021 gastvrouw 18.00 uur tot 21.00 uur Nel vd Sluis    
                     
      zondag 19 december 2021 zaal op/af bouw ouders /verzorgers van.#-2 10.00 uur   15.20 uur Femke de Vries Sophie van den Berg Alisha van Paridon
      zondag 19 december 2021 Tijdwaarneming #-2 10:15 uur tot 13:10 uur Kolb, J. (Julia) Paridon, A. van (Alisha)  
      zondag 19 december 2021 Tijdwaarneming #-2 13:10 uur tot 15:45 uur Dalmaijer, M. (Maaike) Hoogendam, R. (Richelle)  
      zondag 19 december 2021 gastvrouw 9.45 uur tot 12.45 uur Sonja Berbee    
      zondag 19 december 2021 gastvrouw 12.45 uur tot 15.45 uur Mirjam de Vos    
                     
      maandag 20 december 2021 Schoonmaak  sportcomplex #-3 18.30     Fleur Reek Lise Kuut Karlijn v/d Heide
                     
      zondag 9 januari 2022 zaal op/af bouw ouders /verzorgers van.#-2 09.30 uur   15.30 uur Emma Witte Sam Bontje Zara Verbruggen
                     
      ** Na de laatste wedstrijd moeten ook de tennisnetten weer neergezet worden!          
                     
      Bij verhindering graag zelf voor vervanging zorgen.            
                     
    #-1 tribunedienst  jullie mogen je melden bij de gastheer/vrouw van de handbal          
                     
    #-2 Check nog even op de ZAPsite de begin -en eindtijd, ruilen of bij verhindering graag onderling regelen!!!      
                     
    #-3 Mocht je niet kunnen dan dien je zelf voor vervanging te zorgen en dit door te geven aan Silvia! Tel: 06 22350287